پیام مدیرعامل

سرعت تغییرات در دنیای مدرن امروزی به تمام معنا در حال افزایش است. برای تداوم ارائه ارزش برتر در چنین محیطی، مهم است که تک تک همکاران ما مطابق با روح حاکم بر فرهنگ سازمانی شرکت عمل کرده و با انعطاف‌پذیری و سرعت "در کنار شما" به تغییرات پاسخ دهند.
شرکت راه سبز چهلستون همواره با حساسیت ویژه‌ای به نیازهای مشتریان پاسخ داده است. رمز موفقیت ما فرهنگ "در کنار شما" بودن است که همیشه مشتریان را در اولویت قرار می‌دهد. ایجاد این فرهنگ به عهده من و تیم مدیریت می‌باشد که با همکاری و همدلی سایر همکارانم که هر یک از استعدادهای منحصر به فرد در کشور می‌باشند میسر ساخته‌ایم.
معتقدم که در هر دوره‌ای، اساسی‌ترین اصل در موفقیت هر کسب و کار این است که به طور مداوم ارزش‌های برتر خلق کند و در عین حال محصولات خود را با نیازهای مشتریان تطبیق دهد.
شرکت راه سبزچهلستون در سال ۱۳۸۵ به عنوان یک شرکت فناورمحور و دانش بنیان در زمینه ساخت تجهیزات ابزار دقیق صنایع نفت، گاز و پتروشیمی تاسیس شد. در طول این سال‌ها، به طور مستمر و با انعطاف‌پذیری بسیار بالا، به تغییرات فناوری‌های روز جهانی واکنش نشان داده و در هر مقطع محصولات جدیدی مطابق نیاز بازار خلق کرده‌ایم. این در حالی است که چالش‌ها را بدون ترس از شکست ادامه داده‌ایم. این انعطاف‌پذیری از طریق ارائه مداوم محصولات و خدمات از منظر نیازهای مشتریان حوزه نفت و صنایع دیگر ایجاد شده است.
علاوه بر انعطاف‌پذیری برای پاسخگویی به چنین تغییراتی، دیگر نقاط قوت ما شامل چابکی در ارائه سریع محصولات و خدمات و همچنین رقابت‌پذیری قیمت از طریق استفاده از ساز و کارهای بهینه در فرایندهای طراحی، تولید، فروش و خدمات می‌باشد. سیستم مدیریتی منحصر به فرد "مدیریت زنجیره ارزش" این اطمینان را به ما می‌دهد که کلیه فعالیت‌های تجاری ما از خواسته‌ها و انتظارات مشتریان شروع می‌شود و با استفاده از چابکی سازمانی، قادریم تا به سرعت محصولات و خدمات مورد نیاز مشتریان را ارائه دهیم. شرکت راه سبز چهلستون به عنوان تنها پرچمدار حوزه Tank Gauging در ایران، به تقویت حاکمیت شرکتی خود بر بازار و افزایش ارزش شرکت در درازمدت با بهینه‌سازی منابع و ایجاد ارزش برای ذینفعان و تمرکز بر ایجاد روابط طولانی مدت مبتنی بر اعتماد با همه مشتریان ادامه خواهد داد.
از اینکه در این سفر با ما همراه شده‌اید از شما سپاسگزارم.

سیامک روحانی
مدیر عامل

فارسی